У Центрі реабілітації для дітей у Рівному можна пройти комплексну програму реабілітації в рамках державної програми

31.05.2023 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
У Центрі реабілітації для дітей у Рівному можна пройти комплексну програму реабілітації в рамках державної програми реабілітації дітей з інвалідністю згідно постанови №309 Кабінету міністрів України від 27.03.2019 Про реабілітацію дітей з інвалідністю.
 
Відповідно до цієї урядової постанови діти, які мають довідку про інвалідність можуть один раз в рік обирати реабілітаційний заклад для проходження лікування.
 
Перелік реабілітаційних установ оприлюднюється на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики, Фонду, місцевих і регіональних органів.
 
Для забезпечення реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник/опікун подає за місцем проживання до управління соціального захисту населення заяву разом із копіями документів:
• паспорт громадянина України та/або свідоцтво про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;
• індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;
• виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).
 
Пресслужба Рівненської міської ради

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews