Віталій Коваль відвідав українсько-білоруський кордон за дорученням Президента України
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 5 Липня, 2023 о 08:12
11.06.2026
13:01:33
Учора за дорученням Президента України Володимира Зеленського начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль виїхав на українсько-білоруський кордон.
«Відвідав нульову відмітку кордону з білоруссю. Разом із представниками усіх силових структур області та генералом Наєвим проводимо інспекцію усіх рубежів. Немає межі досконалості, тому чітко визначаємо – що можемо посилити та укріпити обороні споруди», – прокоментував Віталій Коваль.
Очільник області додав, що наразі на кордоні все спокійно: «Розраховуємо, що так буде й далі. Але якщо побачимо вороже «шапіто» на своїй землі, покажемо їм «де боєприпаси»».
Пресслужба Рівненської ОВА
11:12, 11 Червня, 2026
23:44, 10 Червня, 2026
15:12, 10 Червня, 2026