Пожежники-добровольці з рівненських громад відправилися до Польщі вдосконалювати навики

11.07.2023 07:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

У професійному навчальному центрі Вармінсько-Мазурського воєводства, що у Польщі, проходять навчання добровільні пожежники Рівненщини. Це 10 представників територіальних громад, які вдосконалюють свої вміння.

Така ініціатива стала можливою завдяки проекту «Навчаємо українських пожежників - бережемо українські життя», який фінансується з коштів ініціативи східної Європи @CEI_Secretariat.

«Бюджет проєкту становить понад 20 тисяч євро. Навчання стало можливе завдяки співпраці Рівненщини з Вармією та Мазурами і триватиме цілий тиждень. Воно складається з теоретичних та практичних блоків. З нагоди початку реалізації проекту з вітальним словом виступив Маршалок Вармінсько-Мазурського воєводства Густав Марек Бжезін та Голова державної пожежної служби РП генерал Анджей Бартковяк. Серед учасників навчання - представники Привільненської, Боремельської, Шпанівської, Олександрійської, Білокриницької та Гощанської громад» - розповіла начальниця управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Рівненської ОДА Ольга Ютовець.

Нагадаємо, що польські добровільні пожежні команди мають давні традиції: багато з них були засновані понад сто років тому, на початку ХХ століття, і відтоді безперервно продовжують свою діяльність. Як наслідок, у Польщі навіть у найменших селах є місцеві підрозділи Державної пожежної охорони.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews