Золото та срібло здобули рівненські спортсмени на чемпіонаті Європи з параканое у Португалії

01.08.2023 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

З 27 по 30 липня в португальському місті Монтемор-у-Велю відбувся чемпіонат Європи з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Рівненщину у складі національної збірної представляли троє спортсменів – вихованців Рівненського регіонального центру «Інваспорт»: Наталія Лагутенко, Микола Синюк та Володимир Вельгун.

Вже у другий день змагань Наталія Лагутенко виборола золоту нагороду на дистанції 200 м у класі човнів VL3.

А 30 липня всі три спортсмени боролися за нагороди у фіналах на дистанції 200 м у класі човнів KL2.

У підсумку Микола Синюк виборов срібну нагороду, Наталія Лагутенко посіла четверте місце, а Володимир Вельгун фінішував п'ятим.

Вітаємо спортсменів та їхнього тренера Леоніда Камлочука з гарними результатами на міжнародних змаганнях!