Олії для волосся: корисні властивості та інструкція з використання
Бути власницею блискучого, міцного та охайного волосся мрія багатьох. Інколи велика кількість доглядових засобів не справляється з задачею, локони виглядають тьмяними, сухими. Проблема може критися у неправильному підборі косметики та її застосування. Тому важливо відповідально підійти до вибору засобів для догляду за волоссям і шкірою голови.
Український бренд LUM пропонує ефективну косметику для волосся, розроблену сертифікованим трихологм. У лінійках бренду є всі необхідні продукти для розкішних пасм, у тому числі й натуральні олії – потужна зброя, надана природою для досягнення чудового зовнішнього вигляду та здоров'я локонів.
Олії для волосся – корисні властивості та склад
Олії – натуральний косметичний засіб, багатий на біологічно активні речовини. Завдяки своєму багатому складу, вони стали незамінним інгредієнтом у рутині догляду за пасмами.
Корисні властивості, притаманні оліям:
-
Поживна дія – забезпечення інтенсивного живлення волосяних цибулин завдяки високому вмісту жирних кислот і вітамінів. Проникають у структуру, відновлюючи її зсередини й надаючи силу та еластичність.
-
Зволоження та зміцнення – сприяння утриманню вологи у волоссі, запобігаючи сухості та ламкості. Створюють захисний бар'єр навколо локонів, який запобігає втраті вологи та захищає від негативного впливу навколишнього середовища.
-
Відновлення структури, заповнення пошкоджених ділянок і розгладження їх поверхні. Стимулювання процесів регенерації, сприяння ушкоджень локонів.
-
Шкідливі впливи – антиоксидантні властивості, які допомагають захистити волосся від негативної дії вільних радикалів, ультрафіолетових променів, забруднень тощо.
Склад олій може змінюватись в залежності від виду, але в цілому вони містять наступні ключові компоненти:
-
жирні кислоти: Омега-3, омега-6, омега-9 тощо;
-
вітаміни A, E, С та групи B;
-
антиоксиданти;
-
ефірні олії;
-
фітостероли.
Інструкція з використання олій для волосся
Рекомендації щодо використання:
-
Приготування маски – змішайте кілька крапель обраної олії з базовою, підійде кокосова чи оливкова. Додайте трохи ефірних олій для аромату та додаткового ефекту.
-
Нанесення – отриману маску наносять на сухі пасма, наголошуючи увагу на кінчиках. Можна промасажувати шкіру голови для покращення кровообігу.
-
Час витримки – суміш витримується до 40 хвилин. Це дозволить активним компонентам проникнути у структуру волосся.
-
Змивання – необхідно ретельно вимити локони шампунем. Можливо, знадобиться кілька промивань.
-
Регулярність – для досягнення найкращих результатів проводьте процедуру з маслами 1-2 рази на тиждень.
Окрім масок, можна придбати спеціальні засоби на основі олій, які наносяться на кінчики після миття голови.
Як зрозуміти, що потрібно використовувати олії для волосся:
-
Сухість, ламкість – якщо ваше волосся стало сухим і ламким, це може свідчити про брак зволоження та живлення.
-
Тьмяність, втрата блиску – у разі втрати природного блиску, олії зможуть повернути їм живий вигляд.
-
Тепловий і хімічний вплив – постійне використання прасок для укладання й хімічних барвників негативно впливає на пасма, роблячи його крихкими й пошкодженими. Олії допоможуть зміцнити структуру й запобігти подальшим ушкодженням.
-
Специфічні проблеми – для боротьби з конкретними проблемами, такими як лупа чи свербіж шкіри голови, також можна використовувати відповідні олії.
Олії – натуральний засіб, здатний позитивно впливати на стан волосся. Їх унікальний склад впливає на структуру, забезпечуючи зволоження, живлення та відновлення. Регулярне їх використання допоможе вам досягти живого, красивого й здорового волосся, яке буде радувати вас своїм блиском і доглянутістю.
Джерело: RvNews