БК Рівне обіграв двох суперників у Львові: попереду - ще один

11.01.2024 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

БК Рівне здобув впевнену перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Favbet, здолавши у Львові одеську БІПУ з рахунком 83:41.

Рівняни мали солідну перевагу протягом всього матчу, вигравши всі чотири чверті. Наші хлопці зіграли широкою ротацію, всі 12 гравців, які виходили на майданчик відзначились набраними очками і жоден з гравців не зіграв менше 14 хвилин.

БІПА (Одеса) - БК Рівне 41:83 (7:17, 6:25, 12:23, 16:18)

Рівне: Соловйов 19, Мочалов 13, Джойнер 10 + 5 підбирань + 4 передачі, Сміт 9 + 9 підбирань, Водолазський 2 — старт, Герасимчук 7 + 4 підбирання, Тимощук 6 + 5 передач, Лемішка 5, Шепелев 4 + 5 підбирань, Рябой 4, Поносов 2, Чиж 2

БК Рівне виграв свій другий матч у Львові. В четвер, 11 січня, рівняни зіграють проти Прикарпаття-Говерли.

Четвер, 11 січня, 17:00 БК Рівне – Прикарпаття-Говерла

Всі матчі транслюватимуть на ТБ - на телеканалах XSPORT та Суспільне спорт, також подивитися всі зустрічі можна наживо на YouTube-каналі Федерації баскетболу України.