Три об’єкти з молотка: на Рівненщині відбудуться приватизаційні аукціони
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 19 Березня, 2024 о 11:12
24.06.2026
23:23:48
У березні Фонд держмайна пропонує приватизувати 3 державні об’єкти на Рівненщині.
Аукціони проходитимуть в електронній системі Прозорро.Продажі.
«Наприкінці лютого на Рівненщині відбулися 3 успішні аукціони. У результаті до держбюджету залучено більш як 1,7 млн гривень. Переконаний, перетворення непрацюючих державних активів сприятиме розвитку регіону», – розповів директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк.
Нагадаємо, детальна інформація щодо пропозицій приватизації за посиланням.
Пресслужба Рівненської ОДА
23:02, 22 Червня, 2026
15:13, 22 Червня, 2026
15:08, 22 Червня, 2026