Швачки з релокованого профтеху, який базувався в Бахмуті, шиють на Рівненщині речі для ЗСУ

Опубліковано:
2 Травня, 2024 о 11:12
Швачки з релокованого профтеху, який базувався в Бахмуті, шиють на Рівненщині речі для ЗСУ
Фото: РівнеОДА
 

Військова форма, медичні сумки та носилки для транспортування поранених. Ці необхідні для наших захисників речі допомагають виробляти учениці Бахмутського центру професійно-технічної освіти, що працює на Рівненщині. 

Наразі майбутні швачки проходять виробничу практику. Вже наприкінці першого курсу навчання вони стануть цінними кадрами для підприємств області.

Нагадаємо, Бахмутський ЦПТО у 2022 році релокувався на Рівненщину. У вересі 2023 заклад відновив свою роботу у Гощанській громаді та одразу прийняв перших 310 першокурсників. 

До слова, практику учениці профтеху проходять на іншому релокованому в Рівненську область підприємстві – ТзОВ РВК Алексія. Раніше компанія працювала на Харківщині.

Пресслужба РівнеОДА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #новини рівненщини, #новини рівного, #профтех, #релокація, #рівне, #рівненські новини, #шиття
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: