Майже все дорожчає: яка наразі цінова ситуація на Рівненщині

10.06.2024 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Індекс споживчих цін у квітні 2024р. порівняно з попереднім місяцем по області становив 100,3%, по Україні – 100,2%.

На споживчому ринку області у квітні 2024р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,2%. Найбільше подешевшали яйця (на 14,2%). На 4,3–0,1% знизилися ціни на овочі, цукор, продукти переробки зернових, м’ясо птиці, сири, макаронні вироби, сало. Водночас на 2,7–0,2% зросли ціни на яловичину, кисломолочні продукти, кондитерські вироби з цукру, безалкогольні напої, молоко, олію соняшникову, маргарин та інші рослинні жири, масло, хліб, кондитерські вироби з борошна, фрукти, свинину, шоколад, рис.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 0,3%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 0,9%.

Підвищення цін у сфері охорони здоров’я на 0,7% відбулося за рахунок подорожчання фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 0,9%, амбулаторних послуг – на 0,6%, послуг лікарень – на 0,1%.

Ціни на транспорт зросли на 2,5% насамперед через подорожчання вартості палива та мастил на 4,3%, автомобілів – на 1,9%, проїзду в залізничному пасажирському транспорті – на 0,6%.

Одяг і взуття подорожчали на 0,1%, зокрема, одяг – на 0,4%.

Зниження цін на предмети домашнього вжитку, побутової техніки на 0,4% відбулося через подешевшання товарів та послуг для щоденної підтримки будинку на 1,9%.

Пресслужба ГУ статистики Рівненської області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews