Працівники Хмельницької АЕС взяли участь у благодійному веломарафоні «100 ВЕЛОWatt»

Опубліковано : Новини Рівненщини

популярне

Захід, організований Рівненською АЕС та її організацією молоді, відбувся у м. Вараші. Учасники подолали маршрути 100 та 60 км мальовничими місцями Полісся, а завершився захід на території реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Біле озеро».

Традиційно учасниками благодійної події стали працівники Хмельницької АЕС та мешканці Нетішина.
Понад 20 хмельницьких атомників змагалися на дистанціях 100 та 60 км у різних вікових категоріях, однак кожен фінішував з чудовим результатом, як в особистому, так і в загальному заліку змагань.

Команда ХАЕС у загальному заліку серед відокремлених підрозділів посіла третє місце.

Переможцями на дистанції 100 км стали:
Марія Харитоненко - 1 місце в абсолютному заліку;
Ірина Струс - 1 місце у віковій категорії 40-49 років;
Наталя Зеленська - 1 місце у категорії електровелосипеди.

Бронзову нагороду на дистанції 60 км у своїх вікових категоріях вибороли нетішинці Олександр Гаврик, Наталія та Віталій Шишук.
Вітаємо наших спортсменів!

Нетішинці все частіше представляють ХАЕС та місто атомників на змаганнях велосипедистів.