Рівненські спортсмени вирушать на Олімпіаду XXXIII до Парижу
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 12 Липня, 2024 о 13:12
28.06.2026
18:47:15
Цього року на Олімпіаду XXXIII у Парижі, яка проходитиме з 26 липня по 11 серпня, поїдуть двоє спортсменів з Рівненщини. Вони здобули відповідні ліцензії та увійшли до списку 140 українських атлетів.
Рівнянин Олександр Гудима, 21-річний майстер спорту України міжнародного класу, змагатиметься у велоспорті, категорія маунтенбайк. У 2021 році він став першим в історії України юніором-чемпіоном Європи з маунтенбайку.
Михайло Усач, 27-річний майстер спорту України міжнародного класу з Березного, виступатиме у стрільбі з лука. У лютому 2024 року на чемпіонаті Європи у приміщенні він здобув чемпіонський титул у командній першості та бронзову медаль в особистих змаганнях.
Пресслужба Рівненської облради
10:59, 28 Червня, 2026
10:32, 28 Червня, 2026
09:47, 28 Червня, 2026