Музейник зі Здолбунова отримає премію КМУ

Опубліковано:
1 Серпня, 2024 о 07:12
Музейник зі Здолбунова отримає премію КМУ
Фото з мережі Інтернет

Премію КМУ від Рівненщини отримає в.о. директора Здолбунівського краєзнавчого музею ім. Олега Тищенка Олександр Чижевський.

Це одноразова виплата у розмірі 50 тисяч гривень, диплом, нагрудний знак. Загалом, з усієї України відзначено 20 молодих людей чиї ініціативи сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

Нагадаємо, така премія присуджується особам до 35 років.

Олександр Чижевський став єдиним кандидатом у номінації «за вшанування та надання допомоги учасникам боротьби за незалежність України у XX столітті, жертвам політичних репресій та членам їх сімей, впорядкування військово-меморіальних об’єктів, пов’язаних з боротьбою за незалежність і територіальну цілісність України, відновлення та збереження національної пам’яті».

Пресслужба Рівненської ОДА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #КМУ, #музей, #новини рівненщини, #новини рівного, #премія, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: