Була адмінбудівля, а тепер прихисток: Великоомелянська громада переобладнала адмінприміщення в житло для ВПО

Опубліковано:
21 Серпня, 2024 о 11:12
Була адмінбудівля, а тепер прихисток: Великоомелянська громада переобладнала адмінприміщення в житло для ВПО
Фото: РівнеОДА
 

Великоомелянська територіальна громада  прийняла майже 500 внутрішньо переміщених осіб з початку повномасштабного вторгнення. Днями розмістили ще шестеро людей – під час прибуття 11-го евакуаційного потягу з Донеччини.

«Нам вдалося переобладнати адміністративну будівлю для проживання вимушених переселенців. Проєкт реалізували за підтримки та за сприяння незмінних партнерів БФ «Микола Чудотворець» та готельно-розважального комплексу «Софія»», – розповіла голова громади Алла Карпюк.

За словами керівниці громади, модернізували та пристосували частину приміщення для проживання з урахуванням потреб ВПО. Тут зробили ремонт: замінили вікна, підвели інженерні мережі, облаштували житлові кімнати та санвузли із душовими. У кімнатах встановили меблі та побутову техніку.

Пресслужба Рівненської ОДА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #ВПО, #житло, #новини рівненщини, #новини рівного, #прихисток, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
НРЦ
20:27, 21 Серпня, 2026

У НРЦ в селі Ясининичі важлива кожна дитина, – Олександр Оксимчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: