У Рівному на фасаді однієї зі шкіл відкриють дошку пам’яті Герою, який віддав життя за Україну

Опубліковано:
11 Жовтня, 2024 о 07:12
У Рівному на фасаді однієї зі шкіл відкриють дошку пам’яті Герою, який віддав життя за Україну
Фото: Рівнерада

О 8:50 на фасаді Рівненської гімназії №10, відбудеться відкриття дошки пам’яті загиблому Герою Мирославу Кур’яніку.

Мирослав Кур’янік народився у Рівному. Опанував фах кухаря, певний час працював за спеціальністю. Але згодом перекваліфікувався у будівельника. Працював і в рідному місті, і за кордоном. Саме там і застав початок повномасштабного вторгнення. Проте відразу сказав рідним, що не має права залишатись там. Він повернувся і став на захист своїх рідних.

7 серпня 2023 року 34-річний молодший сержант Мирослав Кур’янік загинув на Херсонському напрямку.

Встановлення меморіальних дошок загиблим захисникам України на закладах загальної середньої освіти у Рівненській громаді відбувається відповідно до програми «Рівне – місто Героїв».

Пресслужба Рівненської міської ради

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #дошка, #меморіал, #новини рівненщини, #новини рівного, #пам'ять, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Пастушенко Андрій Семенович
20:33, 17 Квітня, 2026

За десять років підняв Рівненське обласне відділення НВМС на високий рівень, – Андрій Пастушенко

Блоги
ТОП новини рівненщини: