Найбільша потреба - в першій групі: в Рівному продовжують шукати донорів крові

01.10.2025 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

За повідомленням підприємства, наразі гостра нестача донорів крові 0(I) групи з позитивним резусом (Rh+).

Тут закликають мешканців області долучитися до здачі крові, адже кожна донація може врятувати життя цивільних і військових.

Прийом донорів з 8:00 до 13:30 з понеділка по п’ятницю за адресою: Рівне, вул. Степана Бандери, 31.

Телефон для довідок: 067-363-41-44, 63-68-90.

Донором може стати людина від 18 років (до 60+, за рішенням лікаря; для першої донації — до 55 років), вагою від 50 кг. Інтервал між донаціями цільної крові має становити щонайменше 60 днів.

Головні вимоги — відсутність гострих і хронічних захворювань у стадії загострення, інфекцій, що передаються через кров, та проблем зі шкірою у місці венепункції.

За матеріалами Рівненської облради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews