У Рівному відбулися ХХ-ті ювілейні Дні польської культури

Опубліковано:
5 Листопада, 2025 о 20:16
У Рівному відбулися ХХ-ті ювілейні Дні польської культури
Владислав Багінський, голова Товариства польської культури на Рівненщині ім. Владислава Реймонта

З нагоди ХХ-тих ювілейних Днів польської культури на Рівненщині відбувся святковий концерт у приміщенні Залу камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії.

Товариство польської культури на Рівненщині ім. Владислава Реймонта має великий досвід в організації культурних заходів – і це завжди справжнє свято краси, таланту й естетики.

Щиросердечні вітання на адресу організації Товариства польської культури на Рівненщині ім. Владислава Реймонта прозвучали від Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку, представників Рівненської обласної державної адміністрації, Федерації польських організацій в Україні, численних партнерів і друзів Товариства як в Україні так і в Польщі.

У святковому концерті взяли участь творчі колективи, які діють при Товаристві польської культури – „Фаустина” та „Веселий вечір”, хор „Серафін” римо-католицької парафії св. ап. Петра і Павла, дует Нелі і Юрія Сінгалевичів, камерний оркестр філармонії, солісти філармонії Світлана Жуковська, Анастасія Янцур, Інна Бобомуратова, піаністка Ірина Козачук, органістка Євгенія Бельмас, ансамбль класичного танцю „Флеш”, зразковий ансамбль народного танцю „Дружба”, зразковий дитячий хор „Кредо”.

Окрему подяку організатори висловили прекрасній ведучій концерту Таніні Позняк. Товариство польської культури на Рівненщині ім. Владислава Реймонта вкотре демонструє збереження традицій та культурних цінностей, адже справжні нематеріальні скарби – поза часом. 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #Владислав Багінський, #Дні польської культури, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #Товариство ім. Владислава Реймонта
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: