Польова кухня та різні страви: у Рівному проведуть смачний фестиваль

30 листопада з 14.00 до 20.00 в Рівненському парку культури і відпочинку імені Т.Г.Шевченка відбудеться один із найсмачніших і найколоритніших заходів року.

Організатори — Управління культури і туризму Рівненської міської ради спільно з КП «Міське об’єднання парків культури та відпочинку».

Партнери та учасники фестивалю:

– Віліс. Рівненська макаронна фабрика;

– ГОСТинчик;

– FERMA BRATA;

– ТМ Щедрик.

На гостей чекає справжня атмосфера українського свята:

– Виставково-дегустаційні майданчики від громад Рівненщини, громадських організацій та фахових коледжів громади з автентичними варениками, традиційними стравами, звичаями та мініобрядовими дійствами;

– Польова кухня від військових — справжній смак витримки та української сили;

– Продаж рибних страв — ще одна смачна родзинка фестивалю;

– Андріївські вечорниці, народні гадання, веселі ігри та пісні;

– Концертна програма з виступами творчих колективів, фольклорних гуртів і дитячих ансамблів;

– Розіграші подарунків для всіх Андріїв, Андріївних та Андрійовичів — тепле свято для іменинників і не тільки!

– Майстер-клас від учасника «Мастер-Шеф» Олександра Козярчука — можливість навчитися секретів приготування ідеальних вареників;

– Фотозони, конкурси, ярмарок та продаж вареників на будь-який смак — з картоплею, сиром, капустою, вишнями, м’ясом, грибами та навіть сюрпризами!

Запрошуємо всіх рівнян і гостей міста долучитися до великого родинного свята, щоб разом відчути смак українських традицій, доброго настрою та домашнього тепла.

За повідомленням Управління Культури і туризму Рівнеради

Останні новини: