На Рівненщині відбувся благодійний футбольний матч на підтримку військових.
У Рівному на стадіоні «Авангард» відбувся благодійний футбольний матч за участю команд Рівненщини та Волині. Захід мав благодійну мету — збір коштів на придбання квадроцикла для військовослужбовців 142-ї окремої механізованої бригади.
На футбольному полі зустрілися збірні команди двох областей. Глядачі мали нагоду побачити гру відомих у минулому футболістів, зокрема тих, які свого часу виступали за національну збірну України.
Організатори події подякували всім учасникам та вболівальникам, які підтримали благодійну акцію і долучилися до збору коштів для потреб українських військових.
За матеріалами Рівненської ОДА
Джерело: Новини РівненщиниТеги: #благодійність, #військові, #футбол