Кагебіста, який допомагав вбивати Хасевича нагородили орденом

Опубліковано:
4 Жовтня, 2016 о 12:48
Кагебіста, який допомагав вбивати Хасевича нагородили орденом
Фото з відкритих джерел

Офіцер МГБ СРСР, який в 50-х роках брав участь в операціях по боротьбі з українськими повстанцями, зокрема, причетний до знищення українського художника-графіка, громадського і політичного діяча, члена ОУН Ніла Хасевича, Борис Стекляр – частий учасник святкових заходів у Рівному, приуречених до вшанування ветеранів війни

За поданням начальника Управління СБУ в Рівненській області Василя Бедрія відзнакою ВГО «Звитяга» – «За  Заслуги» нагороджено полковника КДБ Бориса Стекляра.

Відзнака «За заслуги»  започаткована «для нагородження за самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку, спрямована на розвиток та зміцнення силових структур України». 

За матеріалами “4 влада”

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #Борис Стекляр, #КДБ, #Ніл Хасевич, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #сбу
Статті
Інтерв'ю
Микола Жулинський
22:09, 17 Червня, 2026

Інституту літератури імені Т. Шевченка НАН України я віддав півжиття, – Микола Жулинський

Блоги
ТОП новини рівненщини: