Рівненську РДА пікетують
- Опубліковано: Степан Ромашкін
- —
- 2 Грудня, 2016 о 09:57
27.06.2026
12:11:49
Сьогодні ранок у рівненських чиновників розпочався із вигляду з вікон на шини. Кілька десятків людей пікетують установу. Тут зібралися жителі Зорі, Оржева та Грабіва. Вони хочуть активних дій зі сторони влади стосовно незаконної роботи свинокомплексу “Агрокор М”. Підприємство начебто незаконно зберігає неподілк відходи виробництва, що виливається у нестерпний сморіт для жителів навколишніх сіл.

Пікетувальники не виступають за закриття підприємства. Вимога – вивозити відходи подалі. Чим закінчиться пікет, стане відомом пізніше.
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026