Тиждень у Рівному почнеться з прощання: пішли з життя двоє наших Захисників
Прощання з Максимом Бонем та Михайлом Штейном відбудеться у понеділок, 22 червня, о 10:00 на майдані Незалежності
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 22 Червня, 2026 о 07:12
22.06.2026
08:13:20
«Він прийняв таке рішення, бо відчував, що може бути корисним Україні у важкий момент. Максим був дуже вірним хлопцем, його цінували побратими та командування. Він швидко освоївся на службі, розумівся на дронах та всьому, що з ними пов’язано. Навіть коли його відпускали додому – повертався зарання, щоб не підводити своїх», – розповіла мама Захисника.
«Він намагався потрапити до війська ще на початку повномасштабного вторгнення, але тоді був великий наплив добровольців і сказали чекати дзвінка. Батько Михайла був офіцером у радянській армії, тому це все було йому знайоме. Він пишався тим, що може захищати Україну – йому подобалося, що він бойовий медик», – розповіла сестра Захисника.
22:09, 17 Червня, 2026
09:12, 17 Червня, 2026
11:12, 16 Червня, 2026