Засновник етнічних фестивалів з Рівного отримає мистецьку премію

01.12.2016 10:15   Джерело: RvNews
Опубліковано : Степан Ромашкін

Обласну мистецьку премію імені Германа Жуковського цьогоріч отримає керівник Етнокультурного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді Віктор Ковальчук.

 

За цю кандидатуру віддали більшість голосів члени оргкомітету з присвоєння премії.

Відтак, за вагомий внесок у справу дослідження й популяризації етнокультурної спадщини Рівненщини та виховання молодого покоління на народних традиціях рідного краю Віктор Ковальчук отримає 5 тисяч гривень.

Митець працює художнім керівником Народного фольклорного гурту «Веснянка».

 

Є фольклористом, дослідником традицій культури краю, головою асоціації діячів фольклору обласного відділення Національної музичної спілки, членом національної спілки краєзнавців. Крім того, Віктор Ковальчук - директор та засновник Міжнародного молодіжного фестивалю «Древлянські джерела» та етнічного фестивалю «Лірницька Покрова в Рівному».

 

Водночас, під час засідання оргкомітету, його члени прийняли рішення про збільшення розміру премії з наступного року до 3 мінімальних зарплат.

Нагадаємо, обласна мистецька премія заснована у 2012 році та присвоюється щороку для вшанування  пам’яті відомого українського композитора, уродженця міста Радивилова Рівненської області Германа Жуковського.

 

Інформаційна служба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews