Жителів Рівненщини стимулюватимуть для встановлення лічильників тепла

02.12.2016 10:04   Джерело: RvNews
Опубліковано : Степан Ромашкін

На Рівненщині 24 відсотків будинків не обладнані лічильниками тепла. Жителям цих багатоповерхівок оплату за комунпослугу нараховуватимуть по-новому.

 

Рішення щодо удосконалення системи оплати прийняв Уряд.

До цього часу для квартир без лічильників розрахунки робились за нормативами і не завжди були зрозумілими. В результаті рахунки в однакових квартирах з лічильником і без - могли суттєво відрізнятись. Зміни у системі оплати дозволить зробити нарахування більш об’єктивними і справедливими.

 

Нагадаємо, на Рівненщині у 895 житлових будинках з централізованим опаленням встановлено прилади обліку тепла. Це – близько 76 відсотків. Лічильники тепла необхідно встановити ще у 285 будинках. Зокрема, інтенсивно оснащують будівлі приладами обліку теплоносія у Рівному. Їх встановили у 93 відсотках житлових будинках.

Низький рівень встановлення лічильників у Вараші. Із майже 180 житлових будинків, які потребують оснащення. Прилади обліку встановлено лише у 16 будинках, а це близько 9 відсотків.

 

Інформаціна служба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews