Де на Рівненщині працюватимуть мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги у жовтні-листопаді [+ГРАФІК]

20.10.2017 13:15   Джерело: RvNews
Опубліковано : Людмила Марчук

На Рівненщині продовжують працювати виїзні «мобільні групи» з надання безоплатної правової допомоги. Працівники Рівненської юстиції та Бюро правової допомоги в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» консультують громадян з різноманітних питань. Починаючи з серпня цього року, вже здійснено більше 80 виїздів у населені пункти області, у тому числі й віддалені села.

– Люди приходять до «мобільних офісів» з проблемами з різних сфер життя. Їх цікавлять питання призначення субсидії, соціальної допомоги, отримання пільг, нарахування пенсії, соціальний захист переселенців, учасників АТО, земельні питання, порядок стягнення аліментів, питання спадкування, - розповідає начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Іванна Смачило. – Наші працівники надають їм необхідні консультації та розповідають алгоритм подальших дій.

У жовтні та листопаді фахівці Рівненської юстиції та Бюро правової допомоги консультуватимуть людей у Дубенському, Радивилівському, Сарненському, Костопільському, Демидівському, Рівненському районах. 

Графік роботи мобільних пунктів з надання безоплатної правової допомоги

У жовтні:

20 жовтня – село Мильча Дубенського району;

24 жовтня – село Крупець Радивилівського району, ОТГ ;

27 жовтня – село Привільне Дубенського району ОТГ;

31 жовтня – смт Клесів Сарненського району ОТГ; 

В листопаді:

3 листопада – село Пісків Костопільського району;

7 листопада – смт Смига Дубенського району, ОТГ;

9 листопада – село Козин Радивилівського району, ОТГ;

14 листопада – село Боремель Демидівського району, ОТГ;

15 листопада – смт Клевань Рівненського району, ОТГ.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews