На Рівненщині скаути відзначили 106-ту річницю Першої Пластової Присяги

13.04.2018 08:23   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

12 квітня 2018 року рівненські пластуни відзначали 106-ту річницю з дня Першої Пластової Присяги, що відбулася 12 квітня 1912 року у Львові.

Поблизу ОДА рівненські пластуни урочисто відкрили захід – вишикувалися та заспівали гімн організації.

null
Заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко

Заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко привітала юних патріотів із знаковою подією.

«На Рівненщині перший пластовий осередок постав в селі Олександрія Рівненського району у 1922-му році. Дуже важливо, що нині цей рух знайшов своє продовження у Пластовій оселі «Волошки», яка є досить ініціативною та активною. Це перший в Україні центр, що запрацював як комунальний заклад. Обласна влада усіляко підтримує розвиток пластової організації, і на Рівненщині вже нараховується близько 800 її членів», - зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.

null
Фото з мережі Інтернет

У сьогоднішній програмі святкування пластунів чекають пізнавальні квести, а потому наймолодші скаути складатимуть присягу вступу до організації та дадуть першу пластову обітницю.

null
Фото з мережі Інтернет

Нагадаємо, «Пласт» – найбільша та найстаріша українська скаутська організація, яка діє у багатьох країнах світу (зокрема – у США, Канаді, Австралії, Польщі та Аргентині) й об'єднує пластунів України й діаспори. В 24 регіонах Україні число пластунів сягає 6 тисяч. Цьогоріч виповнюється 96 років з дня заснування першої молодіжної організації «Пласту» на Рівненщині.

null
Фото з мережі Інтернет

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews