Електронні вибори впевнено виграє Наливайченко

25.10.2018 17:36   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко посідає перше місце в народних праймеріз – електронному голосуванні загальнонаціонального проекту «Україна Славетна».

Голосування відбувається в соцмережах. Два місяці поспіль люди обирають саме Валентина Наливайченка.

«Праймеріз особливо часто використовуються в США. Попередні вибори популярні також у Великій Британії, Ізраїлі, Іспанії, з 2005 року — в Італії, з 2006 — у Франції. Ми робимо їх в Україні», – наголосив координатор загальнонаціонального проекту «Україна Славетна» В. Зубанов.

Голосування стартувало 4 вересня і охопило всі регіони України. Рейтинг відбувався у три етапи: перший – 12 рейтингових політиків, другий – 6 півфіналістів, 3 – фінал – трійка найкращих.

null
 

Мета рейтингу: проаналізувати популярність учасників у соціальних мережах та надати можливість лідерам перевірити ефективність діяльності обласних партійних осередків.

«Рух «Справедливість» не фінансується олігархами і не бронює собі місць у замовних рейтингах. Ми довіряємо лише народним голосуванням і непідконтрольним соцмережам. Я вдячний українцям за голоси. Не підведу», – зазначив Валентин Наливайченко.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews
Загрузка...