У Рівному влаштують студентський батл

20.11.2019 19:14   Джерело: ritm.tv
Опубліковано : Наталія Рівненська

У вівторок, 26 листопада о 18.30 у рівненському МБК відбудеться батл між студентами. Його організовує Молодіжна міська рада.

Про це повідомляють організатори заходу.

Захід благодійний. Розмір внеску від 25 гривень. Усі виручені кошти будуть спрямовані на потреби благодійної організації “Дарунок” та громадської організації “Діабет-Кліо”.

У “Students Battle 2019" візьмуть участь такі освітні заклади: Рівненський державний гуманітарний університет, Національний університет водного господарства та природокористування, Міжнародний економіко-гуманітарний університет, Рівненська медична академія, Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж, Технічний коледж НУВГП, Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”, Рівненський економіко-технологічний коледж, Рівненський автотранспортний коледж НУВГП, Рівненське професійне технічне училище ресторанного сервісу та торгівлі. У програмі заходу концертні виступи (танцювальні, вокальні номери, гумор-шоу), а також командні змагання.

Ведучий – Руслан Алексіюк.

Молодіжна рада Рівного є консультативно-дорадчим органом при Рівненській міській раді. Мета її діяльності – реалізація молодіжних ініціатив у місті Рівне.

Контактний телефон: 0730838296, Віктор.

За матеріалами ТРК РИТМ


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ritm.tv