В одному з міст на Рівненщині для лікарні закупили нове обладнання

26.10.2021 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

До Вараської багатопрофільної лікарні вчора прибула друга партія нового обладнання. Три мікроскопи, автоматичний біохімічний аналізатор, цифрова охолоджувана камера зі CCD-датчиком поповнять лабораторію лікарні.

За словами директора медичного закладу Тетяни Латишенко, про це обладнання працівники лабораторії мріють уже декілька років.

«Зустріли другу партію обладнання, на якому вже давно воліють працювати лаборанти нашої клінічної лікарні. Воно відповідає тому переліку потреб, який ми складали із колегами, і прийняття якого нам погодили депутати міської ради. Завдяки цьому обладнанню аналізи будуть якіснішими», – сказала директор Вараської багатопрофільної лікарні Тетяна Латишенко.

Також упродовж двох днів у лікарні працюватиме фахівець, що налагоджуватиме роботу апаратури, яка прибула учора та попереднього тижня, і навчатиме, інструктуватиме працівників медзакладу.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews