Другий енергоблок Рівненської атомки відправлять в ремонт

04.12.2021 11:55   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

4 грудня планується виведення у ремонт турбогенератора ТГ-4 блоку №2 (ВВЕР-440). Орієнтовний термін ремонту – 2 доби, інформує пресслужба РАЕС.

На Рівненській АЕС у роботі із сумарним навантаженням 1542 МВт перебували три енергоблоки, ними вироблено 37,0 млн кВт год електроенергії. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

На енергоблоці №4 (ВВЕР-1000) триває середній планово-попереджувальний ремонт. В ремонті – перший канал системи безпеки. Усі роботи виконуються згідно з графіком.

Для продовження паливної компанії на період ОЗП енергоблоки №1 (ВВЕР-440) та №3 (ВВЕР-1000) працюють на зниженій потужності. Потужність енергоблоку №1 складає 52% – турбогенератор ТГ-2 перебуває у резерві. Потужність блоку №3 зменшено до 90%.

З початку місяця енергоблоками РАЕС вироблено 74,5 млн кВт год електроенергії, з початку року – 17 млрд 201 млн кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

Пресслужба РАЕС


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews