До нацизму додався ще жорстокіший, кровавіший, огидніший рашизм, - Роман Іванісов

08.05.2022 22:42   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини
9 травня як День перемоги вже майже не сприймається українцями як свято: для 80% опитуваних - це все ж таки День пам‘яті. 
 
Народний депутат України від Рівненщини (округ 153), член антикорупційного Комітету ВР Роман Іванісов переконаний, що хоч фізична війна з окупантом ще не завершена, але ідеологічно ми вже його перемогли:
 
«8-9 травня Україна зазвичай занурюється у пам‘ятні дні, згадує події Другої світової війни та обговорює роль українців у перемозі над нацизмом. Цьогоріч для нас все змінилося. До нацизму додався у мільйони разів жорстокіший, кровавіший, огидніший рашизм! Нащадки тих, з ким наші діди і прадіди разом знищували скаженого німця, тих, кого пораненими витягували з окопів і рятували життя, знехтували пам‘яттю про ті часи і самі перетворилися на ворога.
 
Гасло всього цивілізованого світу «Ніколи знову» було спотворено російською державою ще у 2014 році військовим захопленням частини Донбасу, а 24-го лютого 2022-го його остаточно знищила перша ж рашистська ракета, випущена по мирних громадянах України. У той час, коли існують шалені можливості для розвитку, росія застрягла у минулому столітті за багатьма показниками, і живе лише спогадами про радянський союз, про подвиг, який нахабно привласнила.
 
Результати цього «побєдобєсія», яке впродовж багатьох років вбивали у голови своїм громадянам брехливі очільники, ми побачили у Бучі, Ірпені, Ізюмі, Харкові, Чернігові, Маріуполі, Лисичанську і багатьох інших містах нашої України.
 
Сьогодні поряд зі згадкою про жахливі втрати України у Другій світовій війні, ми продовжуємо боротьбу за свою землю. Фізична війна з окупантом ще не завершена, але ідеологічно ми вже його перемогли.
Про це свідчать результати останніх соціологічних досліджень групи «Рейтинг». Для 87% опитаних українських громадян нудьга за радянщиною канула в Лєту. Абсолютна більшість геть не жалкує про розпад союзу.
 
І як слідство - 44% опитуваних вважають, що українці у Другій світовій війні боролися, насамперед, за українську землю, а не за радянський союз. Для порівняння: у 2008 році таких було лише 13%.
 
9 травня як День перемоги вже майже не сприймається українцями як свято: для 80% опитуваних - це все ж таки День пам‘яті.
 
Гадаю, що після російського вторгнення день 9 травня взагалі перестане сприйматися нами так, як раніше. Росія одним пострілом перекреслила все, що було сенсом цієї дати.
Нині ж хочу низько вклонитися усім нашим стареньким ветеранам і подякувати за мужність і героїзм, витримку і звитягу у боротьбі з нацизмом. До тих, хто поліг у боях чи не дожив до сьогоднішнього дня, подумки лунає: «Слава Богу, що ви не бачите цих звірств, яким майже століття тому чинили опір…»
Буквально декілька днів не дожив до свого 100-річчя ветеран війни Лебідь Василь Михайлович з Гощанщини. У січні разом з командою збиралися влаштувати йому свято з нагоди ювілею…
 
Вічна пам’ять усім загиблим у страшній війні минулого століття.
 
Вічна пам’ять усім загиблим у страшній війні проти України і геноциді українців уже в ХХІ столітті.
Але красномовніше за історію ніхто не скаже, вчіть. Добро завжди перемагає!
Перемогли нацизм - переможемо і рашизм!
Слава Україні!
Слава ЗСУ!»


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews