У Рівному продовжують демонтувати незаконно встановлені тимчасові споруди

Опубліковано:
10 Листопада, 2022 о 09:12
У Рівному продовжують демонтувати незаконно встановлені тимчасові споруди
Фото: Рівнерада

У Рівному продовжують демонтовувати незаконно встановлені тимчасові споруди. Про це розповідає заступник міського голови Рівного Євгеній Іванішин.

Відтак, за його словами, чотири кіоски було знесено на центральних вулицях міста. Вони не мали паспортів прив‘язки, були встановлені на інженерних комунікаціях та в межах хідників.
 
 
«Демонтували тимчасові споруди із зупинок в районі Покровського собору та Пивзаводу, також біля ТЦ «Галерея Прем‘єр» і на проспекті Миру», – каже Євгеній Іванішин.
 
Робота в цьому напрямку триває.
 
Пресслужба Рівненської місьокої ради

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #демонтаж, #закон, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #споруди
Статті
Інтерв'ю
Зростаємо разом
22:26, 1 Липня, 2026

Запрошуємо жінок до участі у проєкті “Зростаємо разом”, – голова ГО “Інтонація ЗМІН” Вікторія Костюк

Блоги
ТОП новини рівненщини: