Каратисти з Рівненщини виступатимуть на міжнародному турнірі (Фото)

09.05.2018 16:05   Джерело: RvNews
Опубліковано : Юліана Медічі

4-5 травня пройшов Міжнародний табір з кйокушінкаі карате унія України під керівництвом шіхана Станіслава Шмата (чорний пояс 5 дан), президента Всеукраїнської Федерації.

Від Рівненщини підвищувати свою кваліфікацію відправилось 15 бійців.

null
 Фото з сайту ВСЕ про СПОРТ

 

null
 Фото з сайту ВСЕ про СПОРТ

 

null
 Фото з сайту ВСЕ про СПОРТ

Впродовж табору учасники провели насичені тренування по техніці куміте (бої) та ката (відпрацювання прийомів).

Одразу після цього, 6 травня наші спортсмени взяли участь у четвертому Чемпіонаті України з ката.

За підсумками турніру наші спортсмени показали хороші результати. Так, із золотом Василь Марчук, Горшкова Наталія та із сріблом Ілля Горшков. Їх до змагань готував тренер семпаі Євген Вєтров. Також із золотом Олександр Ковальчук (тренер семпаі Юрій Кайзер). Також срібну медаль Чемпіонату України здобув і президент рівненської обласної Федерації кйокушінкаі карате унія України Євген Вєтров. Його тренує керівник Всеукраїнської федерації шіхан Станіслав Шмат.

null
 Фото з сайту ВСЕ про СПОРТ

 

null
 Фото з сайту ВСЕ про СПОРТ

-Наступним серйозним виїздом для нас буде Чемпіонат Європи у жовтні. Рівненщину представлятимуть три спортсмени. Я, Юрій Кайзер та Наталія Лелях. Турнір пройде у Швеції. Змагання дуже високого рівня, тому не можна втрачати ні дня в підготовці, - прокоментував Євген Вєтров.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews