На Рівненщині стартував конкурс «Учитель року»

06.12.2018 18:25   Джерело: RvNews
Опубліковано : Яна Замкова

На перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» зареєструвалося 140 учасників. Цьогоріч  конкурс проводиться у номінаціях «Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова», «Вчитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я», інформує сайт «Освіта Рівненщини».

Змагання відбуваються за зональним розподілом, тобто педагоги працюватимуть у 11 пунктах із врахуванням результатів реєстрації. Конкурс проходитиме у 3 етапах: зональний в листопаді, обласний в грудні-лютому, а всеукраїнський заключний – у квітні.

Уперше  за всю історію конкурсу педагоги змагатимуться у номінації «Вчитель інклюзивного класу». Варто зазначити, що на Рівненщині інклюзивне навчання вже організовано у 225 школах, де ункціонує 462 інклюзивні класи, в яких навчається 582 учня. Для супроводу дітей введено 378 посад асистента вчителя. Вже працює 8 інклюзивно-ресурсних центрів, до кінця наступного їх має відчинитися ще 25.

Вчителі проходитимуть п’ять випробувань: «Методичний практикум» – демонстрація відеозапису уроку, «Тестування з фахової майстерності», «Проект», «Урок» та «Практична робота». Оцінюватимуть роботу найкращі освітяни області. Найкращі педагоги області зустрінуться у фіналах, які відбудуться у Луцьку «Географія», Запоріжжі «Вчитель інклюзивного класу», Полтаві «Основи здоров’я», Сумах «Захист Вітчизни» та Одесі «Французька мова».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews