П'ятиденна літературна школа працюватиме для письменників-дебютантів на Рівненщині

10.07.2019 11:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

Уроки літератури проведуть під час Всеукраїнського арт-семінару «Куст», що відбудеться на Рівненщині.

Це 5-денна літературна школа, учасники якої зможуть удосконалити свою майстерність. І допомагатимуть їм у цьому відомі лектори – Олександр Ірванець, Анатолій Кичинський, Сергій Пантюк, Леся Мудрак та багато інших.

«Куст» розпочнеться 14 серпня.

«Арт-семінар реалізовують в області вже вчетверте. Він став достатньо вдалим проектом серед багатьох інших, що втілюють спілчани області. Їхню ініціативу підтримують фінансово на рівні області. Кошти виділяють у рамках обласної програми розвитку культури», - розповів керівник управління культури і туризму Рівненської ОДА Ярослав Мельник.

Під час арт-семінару «Куст» відбудуться індивідуальні заняття, редагування та аналіз текстів, підготовка рукописів до видання, майстер-класи, тренінги, арт-практикуми тощо. Головне завдання заходу, як стверджують організатори – це отримати літературну освіту без стереотипів.

Навчання під час  арт-семінару пройдуть 20 письменників-початківців з усієї України. По закінченню вони отримають сертифікати обласного інституту післядипломної педагогічної освіти про слухання 30-тигодинного курсу. Реєстрація учасників розпочалася з 1 липня та триватиме до 31 липня. Серед усіх бажаючих проведуть конкурс, щоб визначити власне учасників.

«Проект втілюється завдяки спільним зусиллям обласної адміністрації, обласної Національної спілки письменників України, обласної бібліотеки, багатьох творчих організацій. Важливо, що цього року арт-семінар отримав підтримку Українського культурного фонду. Тож з державного бюджету на організацію заходу надійдуть кошти у сумі 137 тисяч гривень», - розповіла керівниця обласної Національної спілки письменників України Ірина Баковецька.

Літературні уроки відбудуться у різних локаціях, а доповнять їх екскурсії Дубенським замком, Музеєм бурштину, музеєм Уласа Самчука, криївкою та культурно-історичним комплексом Гурбівського монастиря, підземеллями «Острозької академії».

За матеріалами прес-служби РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews