Дубенчанку нагородили званням «Мати-героїня»
- Опубліковано: Вікторія Синиця
- —
- 8 Листопада, 2019 о 10:13
28.06.2026
23:57:34
Матір восьми дітей із Дубенщини отримала звання «Мати-героїня».
Жительці Дубенщини, президент присвоїв почесне звання «Мати-героїня».
Валентина Солонько мешкає в селі Майдан. У її родині – восьмеро дітей.
Матір-героїня вже отримала документи, які підтверджують це звання. Їх жінці вручив в.о. голови Дубенської РДА Володимир Іщук.

За матеріалами https://dubno.rayon.in.ua
10:59, 28 Червня, 2026
10:32, 28 Червня, 2026
09:47, 28 Червня, 2026