Органний зал у Рівному - єдиний в Україні, де відтепер можна одружитися

11.08.2020 17:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини
 

В залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії відтепер можна укласти офіційний шлюб. Під звуки урочистого органу та в атмосфері багатовікової пам’ятки – вже відбулось відкриття пілотного проєкту «Шлюб за добу».

Музичний супровід створює камерний оркестр закладу, який є одним з найстарших оркестрів України. Крім того, весільний марш для наречених гратимуть під звуки одного з найбільш древніх і величних музичних інструментів – органу.

Так, наречений першої пари, з якої стартує проєкт - директор зазначеного закладу Микола Орешко та (Оксана Шумарова). Саме це стало урочистим відкриттям нової послуги в історичній пам’ятці міста.

Серед тих, хто завітав на старт пілотного проєкту – голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, начальниця обласного управління культури та туризму Любов Романюк та заступниця начальника Західного управління Міністерства юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук.

«Органний зал став четвертою локацією в області, де молодята можуть одружитися за один день. До слова, це єдиний в Україні зал, де будуть одружуватися молодята. Переконаний, така можливість зробить свято подружніх пар ще яскравішим», - відзначив Віталій Коваль.

До слова, «Шлюб за добу» стартував в обласному центрі у 2017 році. Поступово до переліку міст, у яких проводиться церемонія одруження у скорочені терміни додалися - Дубно та Сарни.

З того часу сервіс користується неабиякою популярністю в жителів Рівненської області. Відтак, вже більше 2000 громадян скористалися послугою. Жителі м.Дубно мають можливість одружитися в Дубенському замку, таких пар з моменту запровадження - 261, в свою чергу в Сарнах послугою скористалися 216 молодят. І, звісно найбільше одружувалися у Рівному - 1509 пар.

За матеріалами РОДА

null
 
 
 
null
 

 

null
 

 

null
 

 

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews