Рівненська компанія Агроцентр створює фонд підтримки молодих підприємців

15.01.2021 15:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Кожна 15-та гривня від продажів запчастин Heavy Parts Original буде виділена на підтримку молодих бізнесменів, віком до 30 років, з Рівного та області.

Директор компанії Агроцентр Іван Шевчук повідомив, що ідея створення фонду виникла декілька років тому. Засновник компанії протягом тривалого часу допомагав молоді реалізовувати їхні бізнес-проєкти. Саме тому компанія вирішила продовжити цю традицію та створила фонд підтримки молодих підприємців

«Зараз ми намагаємося допомагати молоді, яка лише починає власну справу. Через це, у 2021 році ми засновуємо фонд підтримки молодих підприємців. У нього буде направлена кожна 15-та гривня виручена від продажу запчастин нашого власного виробництва марки Heavy Parts Original», – повідомив директор компанії Агроцентр Іван Шевчук. 

У Агроцентрі зазначили, що участь у конкурсі зможуть взяти молоді люди до тридцяти років незалежно від сфери діяльності. Важливим моментом є те, що долучитися до конкурсу зможуть лише жителі Рівненської області.

 

Засновники фонду розповідають, що раз в пів року буде відбуватися засідання конкурсної комісії, яка відзначатиме найкращі бізнес-ідеї. Тому, учасникам потрібно розрахувати всі можливі ризики своєї ідеї і максимально якісно підготувати презентацію проєкту. Зауважимо, що кошти будуть виділятися при наявності співфінансування.

Щоб взяти участь у конкурсі на пошту ivan.shevchuk@agro-center.com.ua потрібно відправити заявку з особистими даними учасника та ідеєю, на реалізацію якої підприємець потребує додаткового фінансування.

Джерело: Агроцентр


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews