Олександр Ковальчук обговорив із зооактивістами Рівного проблему безпритульних тварин

31.12.2021 10:42   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

популярне


Народний депутат Олександр Ковальчук провів зустріч із зооактивістами Рівного, на якій обговорили проблеми безпритульних тварин.

Сьогодні у Рівному, за адресою вул. Київська, 100-Г, діє стерилізаційний центр, який став прихистком для близько ста бездомних тварин. Але, за словами зоозахисників, притулок, де постійно проживають тварини, - трохи застаріла модель таких закладів, сьогодні в Європі та Україні практикують центри, які прилаштовують тварин та популяризують це.

Тому на відведеній містом земельній ділянці та відповідно до існуючого проєкту вони планують звести новий сучасний центр, де тимчасово зможуть перебувати безпритульні тварини.

«Потужностей рівненських волонтерів і допомоги від міської влади для цього не вистачає, тому ми міркували як я можу допомогти у просуванні цього питання як народний депутат.  Якщо такий центр зявиться у Рівному, це не лише врегулює проблему з безпритульними тваринами, а і стане прикладом для інших міст України. Це фундаментальний процес, який ми маємо розпочати. Готовий підтримувати це питання і на законодавчому рівні», - розповідає Олександр Ковальчук.

Нагадаємо, саме Верховна Рада цього скликання прийняла закон №2351, який посилює кримінальну та адміністративну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Він набув чинності 8 листопада.

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews