Більше двадцяти медалей: такий результат чемпіонату України з плавання для рівненських спортсменів

21.02.2022 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Рівненські спортсмени здобули друге командне місце на чемпіонаті України з плавання. У четвертий, заключний день чемпіонату України з плавання серед молоді та юніорів, Рівненські спортсмени-плавці здобули наступні нагороди:

- Савченко Олександра виборола бронзову нагороду серед юніорів на дистанції 1500 вільний стиль
- Ширікова Марія виборола бронзову нагороду серед юніорів на дистанції 400 комплексне плавання.

За підсумками 4-х днів змагань Команда Рівненської області юніорів посіла 2 місце серед 24-х областей України та м. Київ.