Підприємці Рівного поступово повертаються до роботи

21.03.2022 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Підприємства, які працюють на території Рівненської громади, поступово відновлюють свою роботу.

Як зазначив начальник управління економіки Рівного Володимир Липко, нині повернулися до роботи понад половина підприємців. Чимало компаній досі зачинені, адже у сучасних умовах немає споживача на їх товари чи послуги.

«Поміж тим є підприємства, які працюють, хоч отримують виручку у 10-15 відсотків від тих масштабів, о були до війни. Але вони розуміють, що їх працівникам потрібно за щось жити, тож працюють, сплачують податки, аби втримати свій персонал і підтримати людей,» - зазначив Володимир Липко.

Нагадаємо, у Рівненська міська територіальна громада готова підтримати підприємців, які потребують допомоги з евакуацією приватних підприємств, що виробляють товари першої необхідності, із зони бойових дій. Евакуація буде здійснюватися на територію Рівненської міської територіальної громади (м.Рівне, смт Квасилів).

Для отримання допомоги щодо евакуації підприємства просимо заповнити і відправити цю форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehC6hwRLMP75VbplIKjBTy6x5_F8WvmlcRLfEP9ZpU4QmazQ/viewform

Пресслужба Рівненської міської ради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews