Рівненська міська лікарня №2: які послуги можна там отримати

17.05.2022 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Рівняни, мешканці Рівненської області та внутрішньо-переміщені особи можуть отримати медичну допомогу в КНП «Міська Лікарня 2» Рівного:

Амбулаторно-поліклінічна допомога (понеділок-п‘ятниця):

  • поліклініка по вул.О.Олеся, 13, Рівне
  • поліклініка № 1 по вул.Макарова, 3, м.Рівне

Стаціонарна медична допомога надається за адресою: вул. О.Олеся, 13, м. Рівне цілодобово та без вихідних.

У КНП «Міська лікарня № 2» надається спеціалізована медична амбулаторна і стаціонарна допомога; проводяться профілактичні медичні огляди; виконуються лабораторні та рентгенологічні дослідження, УЗД, Ехо-кардіографія, ЕФГДС, колоноскопія, аудіограма.

Заклад працює за Програмою медичних гарантій і надає безкоштовні послуги пацієнтам в межах укладених договорів з НСЗУ Національна служба здоров'я України за наявності електронного направлення.

На первинній ланці в Міській лікарні № 2 Рівного працюють 2 лікарі загальної практики сімейної медицини укладаючи декларації про медичне обслуговування з пацієнтами. Вторинну медичну допомогу надають лікарі спеціалісти вузького профілю: хірурги, неврологи, окулісти, ЛОР-лікарі, нефролог, інші.

Попередній запис до лікаря можливий в онлайн-режимі, при особистому зверненні реєстратуру і за телефоном реєстратури 0678191675 (вул.Макарова, 3) та 0675203804 (вул.О.Олеся,13).

КНП «Міська лікарня № 2» РМР надає платні медичні послуги згідно з Постановою Кабінет Міністрів України № 1138. А саме:

  • Попередні профілактичні медичні огляди при прийнятті на роботу та для отримання посвідчення водія транспортних засобів, медичні огляди на право отримання та носіння зброї, а також періодичні медичні огляди згідно наказу № 246, 240, 280.
  • Корекція зору за допомогою окулярів та контактних лінз;
  • Лабораторні, діагностичні та консультативні послуги за зверненням громадян, що надаються без направлення лікаря;
  • Видача бланків особистої медичної книжки.

Оплата за ці послуги здійснюються за встановленими тарифами у вигляді офіційних платежів через термінал, який встановлений в медичному закладі.

Пресслужба Рівненської міськради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews