Навчання на Рівненщині: як воно проходить наразі

29.11.2022 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

Діти Рівненщини повернулися до навчання. Сьогодні школи нашої області працюють так: очно – 188 (34.4%); змішано – 240 (43.9%); дистанційно –118 (21.6%). Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«Безпечний навчальний процес – один із наших пріоритетів. Як і організація якісної подачі знань для наших дітей. Саме очне навчання, коли діти взаємодіють у соціальному середовищі, найкраще сприяє їхньому розвитку. Тому, за можливості, заклади середньої освіти області запроваджують «офлайн» навчання або комбінують його із дистанційкою», - сказав очільник області.

Віталій Коваль також додав, що у 40 кілометровій зоні від українсько-білоруського кордону знаходяться 89 закладів загальної середньої освіти. Станом на сьогодні очно (в тому числі з використанням дистанційних технологій) навчаються у 84-х школах: у Дубровицькій ТГ- 17; у Рокитнівській ТГ– 12; у Зарічненській ТГ –12; у Локницькій ТГ – 5; у Володимирецькій ТГ –12; у Сарненськй ТГ – 26.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews