Рівненські баскетболістки здобули срібло та бронзу на всеукраїнських змаганнях

17.05.2018 22:17   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олександр Войцеховський

Два комплекти срібних та одну бронзу завоювали рівняни у Всеукраїнській Шкільній Баскетбольній Лізі 3х3. У фінальній частині цих змагань, які відбулися у столиці загалом брали участь майже сотня команд з усієї України. За медалі боролися, як хлопці, так і дівчата.

Рівне у цих змаганнях було представлене дівочими командами ЗОШ№28, а школярі ЗОШ№27 боролися за медалі серед хлопців.

У підсумку, рівнянки пробилися у фінал старшої та середньої вікової групи, але, у вирішальному матчі поступилися своїм суперницям, з Бердянська та Полтави. В підсумку, обидві дівочі команди Рівного здобули срібні нагороди змагань.

Юнаки з рівненської ЗОШ№27 не змогли потрапити до вирішального матчу чемпіонату у середній віковій групі. Натомість, в грі за третє місце більш ніж переконливо обіграли ЗОШ №1 (Калинівка, Вінницька обл.) з рахунком 21:2 та здобули бронзові медалі змагань.

Баскетбольний клуб “Рівне” щиро вітає призерів Всеукраїнської шкільної баскетбольної ліги 3х3.