Рівненщина підписала «Пакт заради молоді-2020»

15.12.2018 15:24   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Рівненська область долучилась до підписання Пакту в рамках програми «SkillsLab: успішна кар’єра».

Український «Пакт заради молоді-2020» – це продовження загальноєвропейської ініціативи.

Документ має на меті побороти проблему безробіття європейської молоді, виконуючи поставлені цілі: 100 000 нових місць стажування та роботи для молоді; 10 000 партнерств бізнесу та освітніх закладів та Національні Плани дій у кожній країні ЄС.

Торгово-промислова компанія Європон-Смига – перша компанія, яка виявила бажання долучитись до Підписання пакту. «Сьогодні ми даємо вам ті інструменти, яким не навчають в університетах. Це практичні навички та досвід успішних підприємців та топ-менеджерів. Ваше завдання – взяти максимум для себе і втілити свої ідеї в життя», - розповів директор підприємства Ковбасюк Анатолій.

Начальник відділу у справах молоді Рівненської ОДА Наталя Чигир зазначила, що ініціатива, яку підтримали у Рівненській області, матиме велике майбутнє. «Цей Пакт - гарний приклад соціальної відповідальності між молоддю та бізнесом. На сьогодні дуже важливо поєднати освіту, виробничий процес і можливості для застосування молоддю отриманих у вишах знань. Якщо ми зможемо допомогти віднайти хорошу та перспективну роботу для молоді, то завтра будемо жити у добротній і процвітаючій державі», - наголосила Наталя Чигир.

Зокрема, компанії Рівненської області запрошують приєднатись до підписання Українського «Пакту заради молоді 2020». Напередодні до підписання Пакту долучилися також Київ, Львів, Суми, Івано-Франківськ, Вінниця та Одеса.

За матеріалами прес-служби РОДА.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews