Автори підручників «Нової української школи» відвідали Рівне

18.02.2019 09:41   Джерело: ritm.tv
Опубліковано : Наталія Рівненська
Нова українська школа – основна освітня реформа Міністерства освіти та науки України. Одним із головних завдань та пріоритетів, котрі прагне реалізувати запроваджена система освіти – забезпечення учнів підручниками та посібниками з того чи іншого предмету.
 
Важливим етапом під час знайомства вчителів та методистів із підручником є його професійна апробація, а безпосереднє спілкування з авторами є важливим чинником в розумінні його матеріалу.

Саме таку зустріч організувало КП «Рівнекнига» РОР 13 лютого в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Можливість поспілкуватися з авторами та отримати методичні рекомендації щодо викладання предметів надало видавництво «Грамота» (м. Київ). 

Слухачами були методисти та директори навчальних закладів Рівненщини. Свої доробки презентували:

Захарійчук Мар’яна Дмитрівна (учитель методист, заслужений учитель України, кандидат педагогічних наук, доцент) – «Українська мова. Буквар. У двох частинах».

Андрусенко Ірина Володимирівна (науковий співробітник відділу початкової освіти інституту педагогіки НАПН України - «Я досліджую світ» (У двох частинах) для 1 класу закладів загальної середньої освіти. Інтегрований курс».

Бєляєва Тетяна Юріївна (викладач англійської та німецької мов, філолог, перекладач, дипломований спеціаліст КНУ ім. Тараса Шевченка) – «Англійська мова. Підручник для першого класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)»

Виклад матеріалу авторами НУШ (Нової української школи) проходив у формі лекції. Кожен зміг подати матеріал у доступному форматі, підкріплюючи все сказане медіафайлами.

Після  закінчення заходу кожен із слухачів отримав сертифікат, котрий засвідчував участь відвідувачів в авторському семінарі та подарунки від видавництва «Грамота».

КП «Рівнекнига» РОР висловило велику подяку партнерам видавництву "Грамота" та Рівненському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти за організацію цієї події.

За матеріалами https://ritm.tv 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ritm.tv