Смизька ОТГ у Дубенському замку підписала тристоронню угоду

Ця угода - місток між сходом та заходом України та закордоном

23.02.2019 22:40   Джерело: RvNews
Опубліковано : Дарина Ясна

Смизька  ОТГ вже давно  почала процес перемовин з польською стороною, а саме гміною Котунь Седлецького повіту та ОТГ Веселе Запорізької області.

Фактично громади між собою дружать з 2017 року. Вже відбувалися ознайомчі візити, і усі три сторони напрацьовували формат майбутньої співпраці. Один з напрямів - це безпека громад.

Урочисту подію для об’єднаних громад провели у Дубенському замку.  Свої підписи під угодою поставили  перший заступник голови Смизької ОТГ Олександр Федоров, голова Веселівської ОТГ Петро Кіяшко та вуйт гміни Котунь Гжегож Гураль.

null
 Фото Офісу реформ проекту ПУЛЬС

Участь у цій події взяла виконавчий директор Рівненського РВ АМУ Тетяна Грещук. Вона зауважила  - цей досвід між громадами відкриває нові можливості. Громади налагоджують співпрацю не лише між собою, а й міжнародними партнерами та однодумцями.

Угодою передбачено співпрацю у сфері культури, спорту, місцевого самоврядування, підприємництва тощо.

null
 Фото Офісу реформ проекту ПУЛЬС

Тож вже сьогодні Веселівська ОТГ отримала від Польського партнера пожежний автомобіль та обладнання для добровільної пожежної команди.  У подальшому допомогу отримає і Смизька громада.

null
 Фото Офісу реформ проекту ПУЛЬС

Заступник селищного голови Смизької ОТГ  Вікторія Костюк розповіла:

- Ми обмінювалися вже делегаціями, діють дитячі програми і тепер вирішили це оформити в офіційний документ. Це своєрідний місток між Сходом, Заходом та закордоном. Нашим східним колегам хочемо показати, що тут живуть хороші та мирні люди, із західними колегами сподіваємось налагодити співпрацю по добровільних пожежних дружинах. Будуть спільні спортивні змагання, художні конкурси.

Наразі планують обмінні навчально-культурні візити між усіма трьома громадами.

За повідомленням Офісу реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст України


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews