У Рівному обговорили, як боротися з неплатниками аліментів (Відео)

24.02.2019 12:11   Джерело: ritm.tv
Опубліковано : Наталія Рівненська

У Рівному відбувся Регіональний штаб за станом виконання рішень про стягнення аліментів та заборгованості по заробітній платі.

Про підсумки роботи державних виконавців Рівненської юстиції у 2018 році щодо стягнення аліментів та зарплати та подальші плани роботи у цих напрямках говорили сьогодні під час засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання відділами ДВС ГТУЮ у Рівненській області рішень про стягнення аліментів та рішень про стягнення заборгованості по зарплаті. 79,9 млн грн аліментів на користь 18 тисяч дітей стягнули державні виконавці на Рівненщині.

З них 37,3 млн грн в рамках законів #ЧужихДітейНеБуває. Є багато прикладів сплати боргів з аліментів на великі суми у сто, шістдесят, дев’яносто тисяч гривень за один раз. Про це повідомив заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Вячеслав Бедикайло під час засідання штабу.

«Законодавчі ініціативи #ЧужихДітейНеБуває дали гарні результати. В Україні за минулий рік стягнули вдвічі більше аліментів порівняно з попередніми роками. Це свідчить про те, що закони діють і нові інструменти впливу на боржників дають свої результати. Тож ми повинні й надалі ще більш інтенсивно працювати у цьому напрямку», - зазначив директор Департаменту ДВС Міністерства юстиції України Олексій Воробйов.

Також під час засідання обговорили проблемні питання, які виникають під час роботи з боржниками аліментів, зокрема щодо притягнення неплатників до суспільно корисних робіт. Та окреслили подальші кроки для їх вирішення. 

Ще одним із питань, які розлядали під час засідання штабу, було стягнення боргів із зарплати. Під час обговорення відзначили, що Рівненщина - серед лідерів із стягнення боргів із зарплати. Зокрема, серед найкращих прикладів стягнення боргів із зарплати - стягнення із ПрАТ "Рівнеазот" 29,7 млн грн на користь 1489 працівників та ДП "Рівненський облавтодор ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги" 5,3 млн грн на користь 1,3 тисячі працівників.

За матеріалами ГУ Юстиції у Рівненській області.

Відео: https://ritm.tv 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ritm.tv