Рівненським школярам розповіли, що таке булінг

05.03.2019 07:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

Про актуальну проблему сьогодення серед учнів розповідали інспектор з ювенальної превенції Рівненського відділу поліції Ганна Паламарчук, омбудсмен Павло Бірук, інтегратор центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Подоляк і представник ГО «За добробут життя «Берегиня»,  сімейний радник Олена Бобровська.

Цільовою аудиторією стали учні 3-4 та 6 класів ЗОШ № 25 м. Рівне. Спікери заходу розповіли, що практично в кожному класі є учні, які в тій чи іншій мірі стають об’єктами глузувань та знущань, а також агресори, які є ініціаторами булінгу. 

Найчастіше цькування ініціюють надміру агресивні діти, які люблять бути «головними». Нерідко це відбувається через глибокі психологічні комплекси кривдників. Можливо, це трапляється через те, що вони самі переживали приниження або копіюють ті агресивні й образливі моделі поведінки, які є у їхніх сім'ях.

Зазвичай, об'єктом знущань (жертвою) булінгу вибирають тих, хто чимось вирізняється від однолітків. Ця відмінність може бути будь-якою: особливості зовнішності, манера спілкування, поведінки, незвичайне захоплення, соціальний статус, національність, релігійна належність. Також часто жертвами булінгу стають діти, які мають фізичні вади, деякі захворювання, недостатньо розвинені соціальні навички, відсутність досвіду життя в колективі, знижений рівень інтелекту, труднощі у навчанні та навпаки високий інтелект, обдарованість і видатні досягнення.

Дітям розповіли про найпоширеніші форми та види булінгу, наслідки шкільного насильства, методи протидії цьому та відповідальність за подібні протиправні дії.

За матеріалами відділу комунікації поліції Рівненської області.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews