З початку року ЦНАПи Рівненщини надали понад 300 тисяч послуг

17.08.2019 09:44   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Лише за перше півріччя цього року 22 ЦНАПи області надали 303 тисячі адміністративних послуг. А це майже на 40 тисяч сервісів більше за аналогічний період минулого року.

За словами директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської облдержадміністрації Костянтина Мокляка, в області утримується позитивна тенденція до збільшення та розширення кількості послуг.

«З 2018 року Рівненщина є учасником Програми «U-LEAD з Європою». Вона передбачає створення нових або модернізацію діючих ЦНАПів. Тож, у її рамках в області заплановано осучаснити 5 вже працюючих центрів. Серед них приміщення в об’єднаних громадах з центрами у Радивилові, Вараші, Милячах та Клевані, а також у місті Дубно. В окремих з них облаштують віддалені робочі місця. Окрім того, заплановано створити 17 нових центрів», - коментує Костянтин Мокляк.

Це дасть можливість ще більше наблизити адміністративні послуги до мешканців, у тому числі й з віддалених населених пунктів громад, зробити їх доступними та більш якісними.

Серед найпотужніших залишається Центр надання адміністративних послуг у Рівному.

У департаменті відзначають, що особливу увагу Програма «U-LEAD з Європою» приділяє розширенню переліку послуг, зокрема з державної реєстрації актів цивільного стану, прав на нерухомість, землю, місця проживання та надання паспортних послуг. Важливими є й сервіси, що стосуються соціального захисту – призначення державних допомог, житлових субсидій, пенсійних адміністративних послуг тощо.

Разом з тим, налагодження ефективної системи надання адмінпослуг – це ще й додаткові кошти, якими наповнюються бюджети. Адже від надання окремих сервісів адміністративний збір зараховується до місцевої казни.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews