У Рівненській області працюватимуть ще два освітніх заклади

21.10.2019 21:55   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Рішення ліцензійної комісії отримали два освітні заклади на Рівненщині.

Комісія з ліцензування освітньої діяльності погодила рішення щодо видачі ліцензій  КЗ «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» Рівненської обласної ради та закладу дошкільної освіти «Полісяночка» Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області.

Зокрема, Острозький обласний військовий ліцей розширив освітню діяльність (збільшення ліцензованого обсягу) за рівнем профільної середньої освіти з 130 до 200 осіб.

Голова комісії заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко зазначила, що варто звернути увагу на гендерну рівність, а саме на дівчат-ліцеїсток. Начальник закладу освіти Ігор Приступа, в свою чергу, запевнив, що як тільки буде готовий окремий корпус, то одразу ж набиратимуть і дівчат.

Отримав ліцензію й новозбудований дитячий садок «Полісяночка» у селі Борщівка, що в Малолюбашанській ОТГ. Заклад освіти розрахований на 2 групи, у якій виховуватимуться близько 30 дітей.

Начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Малолюбашанської сільської ради Ігор Гончарук запевнив, що впродовж найближчого часу планують відкрити ще один дошкільний заклад в громаді.

Участь у засіданні комісії взяли участь учасники молодіжної програми "Державотворець".

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews
Загрузка...